Sterilizace a dezinfekce nástrojů
Autokláv Euronda E8
Vybavení zubních ordinací
Zubní soupravy a křesla
previous arrow
next arrow
Slider

STERILIZACE


 

 

Autokláv E8 24L

Jednoduchý, vysoce výkonný a cenově dostupný autokláv E8 přináší spolu s nejvyšší špičkovou technologií Eurondy dokonalou rovnováhu mezi inovací a ergonomií a cenou. Konečný výsledek je nejmodernější autokláv, který dokonale vyhovuje požadavkům všech ordinací.
Autokláv má 5 různých cyklů typu B (121 ° C, 134 ° C, 134 ° C Prion, 134 ° C rapid a 134 ° C rapid Prion) v plném souladu s UNI EN 13060 standard, stejně jako 3 zkušební cykly (Vacuum, Helix a
Bowie a Dick).
Autokláv E8 24L umožňuje zápis na SD kartu.

 


 

 

Autokláv E9 18L / 24L

Autokláv E9 NEXT s dotykovou obrazovkou, SD kartou, připojením Ethernet, se senzorem vodivosti přináší spolu s nejvyšší špičkovou technologií Eurondy dokonalou rovnováhu mezi inovací a ergonomií a cenou. Konečný výsledek je nejmodernější autokláv, který dokonale vyhovuje požadavkům všech ordinací.
Autokláv  má 5 různých cyklů typu B (121 ° C, 134 ° C, 134 ° C Prion, 134 ° C rapid a 134 ° C rapid Prion) v plném souladu s UNI EN 13060 standard, stejně jako 3 zkušební cykly (Vacuum, Helix a
Bowie a Dick).
Autokláv E9 NEXT se dodává s komorou o velikosti 18L, nebo 24L.

 


 

 

Helix-Test

Test pro autoklávy třídy B k vyhodnocení schopnosti průniku páry do dutých zařízení. Obsahuje: testovací tělísko a 250 barevných samolepicích chemických indikátorů.

 


 

 

Bowie-Dick Test

Test pro autoklávy třídy B k vyhodnocení schopnosti průniku páry do porézních materiálů. Jednotlivé balení.

ÚPRAVA VODY


 

 

Aquaosmo sada

(sada obsahuje: Aquaosmo, Aquabox, externí nádoba)
je systém úpravy vody, který využívá reverzní osmózu k výrobě deionizované vody. Komplexní filtrační systém, který produkuje velké množství vody, které je vhodné pro zásobování autoklávů a veškeré zařízení v zubním ordinaci v souladu s normou EN 13060 (<15 μS / cm). Vodní pistole pro ruční plnění je možná za příplatek. Aquaosmo je navržen tak, aby byl instalován společně s Aquaboxem připojeným přímo k autoklávu. Pokud je vybaven speciální externí nádrží o kapacitě 12 litrů, může zásobovat až 4 autoklávy najednou. Aquaosmo nepotřebuje připojit k elektrickému zdroji.

 


 

 

Destilační přístroj Aquadist

Přistroj na výrobu demineralizované vody se zásobníkem 4 litry pro použití v autoklávech, parních čističkách nebo v zubních soupravách, výroba 4 litrů demi vody trvá cca 5 hodin, stolní provedení.

 


 

 

Aquafilter

Aquafilter je zařízeni pro výrobu deionizované vody pro autoklávy. Svou pevnou a robustní konstrukcí je jeho použití praktičtější, může být umístněný přímo na pracovní ploše nebo připevněn na stěnu či k autoklávu. Kontrolka signalizuje úroveň vodivosti vody, pouhým pohledem lze rozpoznat, kdy je třeba vyměnit zásobníky pryskyřice. Ovládací prvek na přední straně umožňuje uživatelům ruční dávkování. Přístroj vyrobí v průměru 1 litr deionizované vody za minutu.